Play ZonE SA:MP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


New generate ! Join now !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 F.B.I. - Sedinte

In jos 
AutorMesaj
Cosmin




Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/05/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe Sa:Mp

F.B.I. - Sedinte Empty
MesajSubiect: F.B.I. - Sedinte   F.B.I. - Sedinte EmptyDum Mai 06, 2012 5:32 am

In cadrul sedintelor F.B.I. se vor discuta atat problemele legate de factiune si departamente in general, cat si diverse propuneri ce privesc programul zilnic si saptamanal al Biroului Federal. Sedintele sunt obligatorii si vor avea loc o data la doua saptamani: (Cand doreste leader'ul)



! Atentie:
* As vrea sa intelegeti ca sedinta este necesara si prezenta voastra denota intr-o mica masura devotmentul si responsabilitatea de care dati dovada in F.B.I. de aceea nu voi accepta 3 invoiri consecutive ale aceluiasi player, decat daca sunt bazate pe un motiv vital (check DEX)
* De asemenea as vrea sa intelegeti ca o sedinta implica anumite indatoriri. Intrucat eu imi respect fiecare membru si ii ascult opinia, acelasi respect il doresc si din partea voastra in cadrul acestor sedinte. Fara anim-uri caraghioase/nerelevante situatiei si fara vorbit/sms. Nu vreau sa trec la sanctiuni deocamdata, dar daca imi veti forta mana, o voi face.
Sus In jos
 
F.B.I. - Sedinte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Taxi Cab Company - Sedinte
» F.B.I. - Invoiri Sedinte & Antrenamente
» News Reporter - Şedinţe şi evenimente
» News Reporter - Învoiri şedinţe
» Taxi Cab Company - Invoiri Sedinte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Play ZonE SA:MP :: Prima categorie :: Comunitate :: Rpg.Play-Zone.Ro :: Factions :: Federal Bureau Of Investigation-
Mergi direct la: